Hakkımızda

şirket Profili

merkezi hong kong'da bulunan usa-semiconductors.com, hong kong'daki elektronik bileşenler için en büyük tek noktadan tedarik hizmeti sağlayıcısı olarak tanınmaktadır. sektöre öncülük etmek ve elektronik bileşenleri ve otomasyon ürünlerini yenilemeye devam etmek. ortak ilerleme amacıyla küresel elektronik endüstrisi gelişimindeki tüm meslektaşlarına hizmet etmek.

usa-semiconductors.com 2001 yılında kurulmuştur. Elektronik sektöründe 20 yılı aşkın deneyim. Böylece dünya çapında üreticiler ve tanınmış acentelerle istikrarlı ve sağlam bir işbirliği ilişkisi kurduk. otomasyon ve kontrol ürünleri, elektromekanik bileşenler, yarı iletkenler, güç kaynakları, devre koruma bileşenleri ve diğer ana ürün kategorileri gibi çeşitli elektronik bileşenlerin satışına odaklanıyoruz. her türlü üretici, bilimsel araştırma kurumu, üniversite, mühendis ve elektronik meraklısı için büyük kolaylık sağlar.

20 yılı aşkın sektör tecrübesi bizi müşteri odaklı, inovasyon odaklı şirket felsefesine uygun kılmaktadır. Firmamız çok geniş bir ürün envanter yönetim sistemine sahiptir, müşterilere hizmet vermek için profesyonel bir ekip kurmuştur ve sıkı bir ürün kalite kontrol süreci formüle etmiştir. yıllar içinde birçok sistemin birikimiyle, güçlü bir müşteri tabanı ve kapsamlı endüstri kaynakları kazandık. usa-semiconductors.com müşterilerinin güvenini yerine getirmeyecek ve küresel stratejik ortaklarla daha istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmayacaktır. dünyanın önde gelen elektronik bileşen tedarikçisi olacağımızdan eminiz. 
dört neden sizi usa-semiconductors.com'u tam olarak seçmeye çekebilir.

en profesyonel müşteri hizmeti

mesleki konularda profesyonel personel görev almakta olup, şirketimizde tüm personel görev almak üzere yetiştirilmiştir. Herhangi bir zamanda sorgunuzu beklerken, şaşkın sorularınızı ilk kez %100 çözeceğiz.

en güçlü elektronik envanteri

Milyonlarca ürün için parça envanteri her zaman gönderilmeye hazırdır. düşük hacimli sipariş, en çok satan parça veya bulunması zor bir parça olsun, neredeyse hemen gönderiyoruz.

en rekabetçi fiyat

esnek sistemimiz, satış görevlilerinin size hızlı bir şekilde ve sektördeki rakiplerin %99,99'unu aşan fiyatlarla teklif vermelerini sağlar.

en iyi ürün kalitesi

tüm ürünler yetkili satıcılardan veya doğrudan bileşen üreticilerinden temin edilmektedir. pazaryerinde sattığımız her ürünün %100 yeni, orijinal ve garantili olduğuna güvenebilirsiniz.

uzun vadeli ortak parça tedarikçiniz olmak için usa-semiconductors.com'u seçmeniz, satın alma yükünüzü büyük ölçüde azaltacaktır. Olağanüstü müşteri hizmetlerimiz, sipariş doğruluğumuz ve zamanında teslimatımızla sizi memnun edecek ve şaşırtacağız.
Top