Gizlilik Politikası

1. site içeriği kullanımı

web sitesi, bu sitenin içeriğini ve bu sitenin içeriğini sadece kişisel kullanımınız için yorumlama hakkını saklı tutar. telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerinde yer alan içeriğe saygı gösterilmeli ve bir kopyası saklanmalıdır. Site içeriğinin doğru beyanı olmadan olması, sitenin hakları olmadığı anlamına gelmiyorsa, sitenin hak talep etmediği anlamına gelmiyorsa ve içeriğin meşru kullanım için iyi niyet ilkesine ve meşru menfaatlerine saygı göstermelisiniz. bu tür materyalleri hiçbir şekilde değiştiremez, kopyalayamaz, herkese açık olarak görüntüleyemez, yayınlayamaz veya dağıtamazsınız ya da bunları herhangi bir kamu veya ticari amaç için kullanamazsınız. bu materyallerin herhangi bir başka web sitesi veya diğer basılı medya veya ağ bilgisayar ortamı için yasaklanması. Sitede yer alan içeriklerin telif hakları kanunu uyarınca yasal koruma şeklinde düzenlenmesi, her türlü izinsiz kullanımı telif hakkı, ticari marka ve diğer yasal haklar teşkil edebilir. Bu şartları kabul etmez veya ihlal ederseniz, siteyi kullanma yetkiniz otomatik olarak sonlandırılacaktır ve indirdiğiniz veya yazdırdığınız tüm materyalleri derhal imha etmeniz gerekir.

2. bilgi yayma web sitesi

herhangi bir garanti olmaksızın bu sitedeki içeriğin kullanılabilirliği. mutlak doğruluğu ve eksiksizliği garanti etmez. sitede yer alan ürünler, teknolojiler, programlar, fiyat ve tahsisat önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. site içeriğinin süresi dolmuş olabilir, semiconductor-usa.com. onları güncelleme taahhüdü yok. Güçlendirilmiş bilgi yayınınız yerelde olabilir, ürünü, işlemi veya hizmeti hala alamıyorsanız, semiconductor-usa.com iş bağlantılarına ve distribütörüne başvurabilirsiniz.

3. kullanıcı gönderimleri

Gizlilik hükümlerine ek olarak, bunların dışında siteye herhangi bir materyal gönderdiğiniz veya yayınladığınız veya iletişim bilgileriniz (bundan böyle topluca bilgi olarak anılacaktır) gizli ve tescilli olmayan kabul edilecektir. Bu siteyi kullanımınız yasaları, yönetmelikleri ve genel ahlakı ihlal etmeyecek, postaya veya postadan göndermeyecek veya yasa dışı, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, müstehcen, pornografik veya diğer yasa dışı materyalleri göndermeyecek. kişilerin bilgi içeriği ve etkisi varsa, bu siteye yapılan uyarı veya itirazın kanıtı varsa, mesajı silmekten veya bilgilerin sınırsız olarak askıya alınmasından çekinmeyin, web tarayıcısı, önceden izin almak zorunda kalmadan, bildirimi yayınlama zorunluluğu yok, durum ciddidir, bu site kullanıcının elinden alınabilir.

4. kullanıcılar içerik alışverişinde bulunur

semiconductor-usa.com, sohbet odaları, semiconductor-usa.com forumları veya diğer kullanıcı forumları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir sorumluluk alanında mesaj göndermek veya göndermek veya yalnızca birbirleriyle bilgi iletişim kurmak için kullanıcıyı izlemek veya incelemek için yaşar ve herhangi bir içerik.semiconductor-usa.com değişimi, bu tür bir değişimin içeriği için herhangi bir sorumluluk kabul etmez, iftira, mahremiyet, müstehcenlik veya diğer sorunlara yol açıp açmadıklarına bakılmaksızın.semiconductor-usa.com bulunduğunda korunur silinir küfürlü, küçük düşürücü, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı içerik olarak kabul edilen bilgi edinme hakkı.

5. kullanmak için yazılımı indirmek için site

Yazılımın kullanımından yazılım indirirseniz, yazılım lisans sözleşmesine uymak için yazılımın tüm lisans koşullarını getirir. Yazılım lisans sözleşmesini okuyup kabul ettiğinizde hükümlerden önce yazılımı indiremez veya kuramazsınız.

6. üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar

site bağlantıları, yalnızca size kolaylık olması amacıyla üçüncü taraf web sitelerine bağlantı vermektedir. Bu bağlantıları kullanırsanız, site.semiconductor-usa.com'un herhangi bir üçüncü taraf sitesini incelemediğini, bu sitelerin ve içeriklerinin kontrol edilmediğini, sorumluluk üstlenmediğini bırakırsınız. üçüncü taraf sitelerine herhangi bir bağlantıya erişmeye karar verirseniz, bunların olası sonuçları ve riskleri size aittir.

7. sorumluluğun sınırlandırılması

semiconductor-usa.com ve tedarikçileri veya adı geçen üçüncü şahıs, bu tür bir zararın kullanım amacına bağlı olup olmadığına bakılmaksızın (kar kaybı, veri kaybı veya hasardan kaynaklanan iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir zarardan sorumlu değildir veya web sitesi ve sitenin herhangi bir web sitesine veya bu tür sitelerde yer alan herhangi bir bilgiye neden olup olmadığına bakılmaksızın bu sözleşme, haksız fiil veya başka herhangi bir hukuki dayanak olup olmadığı ve bu tür zararların önceden bildirilmemesi tavsiye edilir. Bu siteyi ekipmanın bakımı, onarımı veya düzeltilmesi için gerekli olan bilgi veya veriler sonucunda kullanırsanız, aşağıdaki durumlarda sorumluluk üstlenmeksizin bunlardan doğan tüm masrafları üstlenmeniz gerektiğinin bilincinde olmalısınız: Başlatılan dışında ağ hizmet sağlayıcısı (semiconductor-usa.com. ve yetkili kişisi) tarafından bilgilerin iletilmesi; bilgi iletimi, yönlendirme, bağlantı ve depolama, gerekli otomatik teknik süreç, bilgi ağı servis sağlayıcı seçimi ile sağlanır; diğer otomatik yanıt gereksinimlerine ek olarak, şebeke servis sağlayıcı bu bilgi sağlayıcıları ve alıcıları seçmez; ağ hizmet sağlayıcıları sistem veya ağ aracısı veya bilgilerin geçici olarak saklanması formun kopyası, normal şartlar altında, amaçlanan alıcıdan başka bir kişi değil, ayrılan süreyi hedeflenen alıcıdan daha fazla değil, bilgi iletimine erişim sağlamak, yönlendirmek veya bağlanarak makul bir süre için; bilgi içeriğinin sistem veya ağ iletimi aracılığıyla bozulmadan.

8. genel ilkeler

semiconductor-usa.com bu şartları herhangi bir zamanda değiştirebilir. Mevcut terimleri anlamak için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz, çünkü bu terimler sizinle yakından ilgilidir. bu şartların belirli hükümleri, açıkça belirlenmiş yasal bildirimler veya değiştirilen şartlar ile bazı sayfalarda olabilir.

Top