kullanım Şartları

1. fikri mülkiyet.

hizmet, site ve sitede gördüğünüz, duyduğunuz veya başka bir şekilde deneyimlediğiniz tüm bilgi ve/veya içerik ("içerik") çin ve uluslararası telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalar tarafından korunmakta olup semiconductor-usa'ya aittir. com veya ebeveyni, ortakları, iştirakleri, katkıda bulunanlar veya üçüncü taraflar.semiconductor-usa.com size siteyi, hizmeti ve içeriği kullanmak için kişisel, devredilemez, münhasır olmayan bir lisans verir, bunların bölümlerini yazdırmak, indirmek ve saklamak için (1) içeriğin bu kopyalarını yalnızca kendi şirket içi iş amaçlarınız veya kişisel, ticari olmayan kullanımınız için kullanmanız koşuluyla seçtiğiniz içerik; (2) içeriği herhangi bir ağ bilgisayarında kopyalamayın veya yayınlamayın veya içeriği herhangi bir ortamda iletmeyin, dağıtmayın veya yayınlamayın; (3) içeriği hiçbir şekilde değiştirmeyin veya değiştirmeyin veya herhangi bir telif hakkı veya ticari marka bildirimini silmeyin veya değiştirmeyin. Bu lisansın bir sonucu olarak, indirilen herhangi bir içerik veya materyal üzerinde hiçbir hak, unvan veya menfaat size devredilmez. semiconductor-usa.com, burada belirtilen içeriği kişisel olarak kullanmanız için bu sınırlı lisansa tabi olarak, siteden indirdiğiniz herhangi bir içeriğin tam mülkiyetini ve tam fikri mülkiyet haklarını saklı tutar. yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, ticari marka sahibinin açık yazılı izni olmadan site genelinde görünen herhangi bir marka veya logoyu kullanamazsınız. bu sitenin ana sayfasını veya diğer sayfalarını başka herhangi bir web sitesinde veya web sitesinde yansıtamaz, çizemez veya çerçeveleyemezsiniz. siteye 'derin bağlantılar' bağlayamazsınız, yani bu siteye, ana sayfayı veya sitenin diğer bölümlerini yazılı izin olmadan atlayan bağlantılar oluşturamazsınız.


2. garanti reddi.

semiconductor-usa.com herhangi bir ürünle veya site, hizmet veya içerikle ilgili olarak açık, zımni hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz. semiconductor-usa.com, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, unvan ve ürünlerle ilgili herhangi bir ihlalin olmaması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık, zımni, yasal veya başka türlü her türlü garantiyi açıkça reddeder. site, hizmet ve içerik.semiconductor-usa.com, site veya hizmet tarafından gerçekleştirilen işlevlerin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını veya site veya hizmetteki kusurların ne olacağını garanti etmez. Corrected.semiconductor-usa.com, içeriğin doğruluğunu veya eksiksizliğini veya içerikteki hataların düzeltileceğini garanti etmez. site, hizmet ve içerik 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu gibi' esasına göre sağlanmaktadır.

semiconductor-usa.com'da ziyaretçilerin ip adresleri, yalnızca web sitemizi izlemek ve etkin bir şekilde geliştirmek amacıyla periyodik olarak gözden geçirilir ve analiz edilir ve semiconductor-usa.com dışında paylaşılmayacaktır.

bir web sitesi ziyareti sırasında, sizden iletişim bilgilerini (e-posta adresi, telefon numarası, faks numarası ve nakliye/fatura adresleri) isteyebiliriz. Bu bilgiler gönüllü olarak ve sadece sizin onayınızla toplanır.

 

3. sorumluluğun sınırlandırılması.

semiconductor-usa.com, doğabilecek dolaylı, arızi, özel, sonuç olarak ortaya çıkan, cezai veya emsal niteliğindeki zararlardan (kar kaybı, tasarruf kaybı veya iş fırsatı kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir durumda alıcıya veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacaktır. (i) semiconductor-usa.com tarafından sağlanan veya sağlanacak herhangi bir ürün veya hizmet veya bunların kullanılamaması; (ii) sitenin, hizmetin kullanılması veya kullanılamaması, veya içerik, (iii) site aracılığıyla gerçekleştirilen veya site tarafından kolaylaştırılan herhangi bir işlem; (iv) sitedeki, hizmetteki ve/veya içerikteki hatalara, eksikliklere veya diğer yanlışlıklara atfedilebilecek herhangi bir iddia; (v) siteye yetkisiz erişim veya iletimlerinizin veya verilerinizin aliterasyonu, (vi) sitede veya hizmette herhangi bir üçüncü tarafın beyanları veya davranışları; (vii) yarı iletken-usa olsa bile ürünler, site, hizmet veya içerikle ilgili diğer herhangi bir konu. com'a bu tür zararların olabileceği konusunda bilgi verildi.

semiconductor-usa.com'un ürün kusurları için tek yükümlülüğü ve yükümlülüğü, semiconductor-usa.com'un tercihine bağlı olarak, bu tür kusurlu ürünü değiştirmek veya müşteri tarafından ödenen tutarı müşteriye iade etmek olacaktır, bu nedenle hiçbir durumda semiconductor-usa.com'un yükümlülüğü, alıcının satın alma fiyatı. yukarıdaki çözüm, satın alma tarihinden itibaren altmış (60) gün içinde alıcının yazılı kusur bildirimine ve kusurlu ürünün iadesine tabi olacaktır. Yukarıdaki çözüm, yanlış kullanıma (statik boşalma dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), ihmale, kazaya veya değişikliğe maruz kalmış veya montaj sırasında lehimlenmiş veya değiştirilmiş veya başka bir şekilde test edilemeyen ürünler için geçerli değildir. Siteden, hizmetten, içerikten veya kullanım koşullarından memnun değilseniz, tek ve münhasır çözümünüz siteyi kullanmayı bırakmaktır. siteyi kullanmakla, siteyi kullanımınızın riskinin tamamen size ait olduğunu kabul etmektesiniz.

Top